Kožená kabelka na mobil Handy fialová

Kód: KNM001/FIAL
1 590 Kč
Na objednávku ( dodání 2 týdny)

Potřebujete mít mobil většinu času neustále po ruce a po kapsách ho nosit nechcete? Kožená kabelka na mobil je perfektní řešení.

Tahle uhrančivá fialová kráska je lehká skoro jako to pírko. Díky lehce nastavitelné tkanici si kabelku krásně usadíte na rameni, skoro o ní nebudete ani vědět.

Vaše okolí ji ale nepřehlédne. Díky měňavé barvě určitě upoutá pozornost vašeho okolí, záleží z jakého úhlu se na ni díváte.

Pokud byste chtěla kabelku více elegantní, je možné tkanici odvázat a střídat ji s řetízkem s karabinkami. Pokud máte strach, že nebudete umět tkanici navázat zpátky, tak nebojte. Natočila jsem krátký video návod, který najdete tady.

Kabelka je z ručně barvené přírodně činěné kůže. Díky tomu vám vydrží roky, úžasně voní a je příjemná na dotek. Vašemu mobilu v ní bude jako v pokojíčku.

A jak velký telefon se do ní vejde? Pojme mobily až do rozměrů 17 x 9 x 1,5 cm. A pokud by byla malá, můžete nepoužívanou kabelku samozřejmě do 14 dnů vrátit.

Kabelka na mobil Handy nepotřebuje žádnou speciální péči. Stačí ji jednou za rok přetřít balzámem na kůži. Podrobný návod vám přiložím ke kabelce a taky si jej můžete přečíst tady.

Nová kabelka k vám dorazí ode mě již ošetřená a vy se tak nemusíte celý rok o nic starat. Balzám na kůži se včelím voskem určitě seženete v nejbližší prodejně obuvi nebo si můžete ke kabelce rovnou přiobjednat malou dózičku s balzámem ode mě. Množství vám vystačí určitě na tři mazání, tedy na tři roky a vy se nemusíte několik let o nic starat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

> kabelka na mobil s klopnou a lehce nastavitelnou tkanicí, zapíná se na patent

> ke kabelce je možné dokoupit elegantní kovový řetízek a tkanici vyměnit

> obsahuje kapsu na mobil, plochou kapsu např. na bankovky a malou kapsu na kreditní kartu

> pojme mobilní telefon o max. rozměrech 17 x 9 x 1,5 cm

> velikost zavřené kabelky 20 x 12 x 2,5 cm

> ručně barvená

> prvotřídní a přírodně činěná kůže - jemná, příjemná na dotek, fantasticky voní, přirozeně lehce ztmavne a časem získá jedinečnou patinu