Můj příběh

 

O MNĚ

 

Jmenuji se Iva Držmíšková a jsem tvůrce kožených kabelek Volky leather, také máma a důsledkem toho asi i milovník černé kávy.

Vždycky jsem měla ráda tátovu dílnu. Táhlo mě to sem už jako malého caparta, kdy jsem si poponášením těžkého kladiva uhnala kýlu. Zato s pedálem šicího stroje jsem se doopravdy seznámila až kvůli přijímačkám na střední školu.

Do světa kožených kabelek jsem se zamilovala díky pracovní stáži v Paříži v roce 2013. Tvořili jsme tehdy pro značky jako Bentley, Cerruti, Bugatti, Coccinelle a já zjistila, že už v životě nechci dělat nic jiného. Jen kožené kabelky a doplňky. Nejen vymýšlet a kreslit, ale i vlastnoručně vyrábět.

Po návratu domů jsem se vrhla do práce s kůží. Naivně jsem si myslela, že když umím ušít košili, že určitě zvládnu i koženou kabelku. Zkrátím to. Zvládla jsem to, ale vypadala bídně. Nikdy jsem ji nenosila. Pokorně jsem se začala učit tomuto krásnému řemeslu od začátku.

A pak jsem získala skvělou příležitost pracovat jako designér i technolog kožených kabelek v jedné z největších firem v tomto oboru u nás, ve značce Elega. Byl to pro mě neskutečný výtah vzhůru po řemeslné stránce a velké nakopnutí do mého podnikání.

 

Volky leather_Iva Držmíšková

 

O ZNAČCE

 

V roce 2017 jsem narazila na fantastickou přírodně činěnou kůži, která mě svou vůní a vlastnostmi prostě dostala - odolná italská kůže, která je zároveň jemná skoro jako dětská pokožka, škrábance jí nevadí a díky letmým dotekům zestárne do krásy.

Tomu se nedalo odolat. Volky nevolky jsem musela mít takovou kabelku. Decentní doplněk, který budu moci nosit každý den, a u kterého bude funkčnost na prvním místě. Navrhla a ušila jsem první, druhou kabelku až z toho byla celá kolekce.

Založila jsem značku Volky leather, abych i Vám mohla nabídnout kabelky, kterým opravdu věřím, a které sama nosím již několik let.

Snažím se pracovat s pravou kůží poctivě a se vší úctou, kterou si tento výjimečný materiál zaslouží. Mám zkušenosti s tím, jak navrhnout a konstruovat kabelky tak, aby fungovaly řadu let.​​​

​Společně, díky Vašemu vkusu i potřebám a mým znalostem, vytvoříme doplněk, který Vám bude dělat radost. Zapadne do Vašeho šatníku a s jednoduchou péčí Vám vydrží neskutečně dlouho.

​​Prohlédněte si mé doplňkyNavolte si svou jedinečnou kabelku.

A jestli jste nenašli, co potřebujete nebo máte speciální přání, neostýchejte se a napište mi.

Jsem tu pro Vás.

logo_podpis_Iva Drzmiskova

 

 

Volky leather_o značce