Design a řemeslo

DESIGN

 

Černá káva, vůně přírodně činěné kůže a šelest tužky kreslící po papíře. Upřímně se přiznávám, že při vymýšlení nových kabelek ztrácím pojem o čase.

Nejvíc nápadů dostávám, když je ticho. Takže samozřejmě v noci. A tak spím s tužkou a notesem schovaným pod hlavou

Za denního světla a s hrnkem kávy pak nápady rozvíjím, rozkresluji je a převádím do šablon a prototypu ve skutečné velikosti. Díky tomu mám absolutní kontrolu nad kvalitou. Vy zase víte, kdo za Vaším doplňkem skutečně stojí od prvotního nápadu až po konečný výrobek.

Navrhuji a tvořím pro Vás kabelky tak, aby byly nápadité, nadčasové a hlavně komfortní. Aby Vám dělaly radost, nevycházely z módy a sloužily opravdu dlouhé roky.

 

Volky leather_design_1


ŘEMESLO

 

Práce s pravou kůží je opravdu krásná.

Je to jedno z nejzajímavějších řemesel jaké znám.

Vždy navrhuji pro konkrétní typ kůže. Každá se chová jinak a já se snažím respektovat její přirozený pohyb. Vyztužuji jen místa, kde je to technologicky nezbytné a nechávám ji tak volně dýchat.

Jednotlivé díly krájím, barvím, leštím, zkrátka připravuji z naprosté většiny ručně. K samotnému šití pak využívám starých a osvědčených brašnářských strojů. Každý konec šití zapošívám vlastníma rukama a tím předcházím jakémukoliv povolení švů.

Vždy odvádím svou práci tak, abych na ni byla hrdá a věděla jsem, že jsem udělala maximum pro Vaši spokojenost.

Prohlédněte si mou práci rovnou a mrkněte se třeba na kabelky.

Volky leather_řemeslo_1