Kožená kabelka na mobil Handy mramorovaná

Kód: KNM001/MRM
1 990 Kč
Vyprodáno

Máte svoji oblíbenou velkou kabelku, ale potřebovala byste také malou krásku na mobil na procházky v parku, na kávě s kamarádkou nebo při návštěvách výstav?

Zkuste koženou kabelku na mobil Handy z mojí dílny.

Tahle jedinečně malovaná kabelka je lehká skoro jako to pírko. Díky lehce nastavitelné tkanici si kabelku krásně usadíte na rameni, skoro o ní nebudete ani vědět.

Pokud byste chtěla kabelku více elegantní, je možné tkanici odvázat a střídat ji s řetízkem s karabinkami. Pokud máte strach, že nebudete umět tkanici navázat zpátky, tak nebojte. Natočila jsem krátký video návod, který najdete tady.

Kabelka je ručně malovaná na vodní hladině z přírodně činěné kůže. Díky tomu vám vydrží roky, úžasně voní a je příjemná na dotek. Vašemu mobilu v ní bude jako v pokojíčku.

A jak velký telefon se do ní vejde? Pojme mobily až do rozměrů 17 x 9 x 1,5 cm. A pokud by byla malá, můžete nepoužívanou kabelku samozřejmě do 14 dnů vrátit.

Kabelka na mobil Handy nepotřebuje žádnou speciální péči. Stačí ji jednou za rok přetřít balzámem na kůži. Podrobný návod vám přiložím ke kabelce a taky si jej můžete přečíst tady.

Nová kabelka k vám dorazí ode mě již ošetřená a vy se tak nemusíte celý rok o nic starat. Balzám na kůži se včelím voskem určitě seženete v nejbližší prodejně obuvi nebo si můžete ke kabelce rovnou přiobjednat malou dózičku s balzámem ode mě. Množství vám vystačí určitě na tři mazání, tedy na tři roky a vy se nemusíte několik let o nic starat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

> kabelka na mobil s klopnou a lehce nastavitelnou tkanicí, zapíná se na patent

> ke kabelce je možné dokoupit elegantní kovový řetízek a tkanici vyměnit

> obsahuje kapsu na mobil, plochou kapsu např. na bankovky a malou kapsu na kreditní kartu

> pojme mobilní telefon o max. rozměrech 17 x 9 x 1,5 cm

> velikost zavřené kabelky 20 x 12 x 2,5 cm

> ručně a unikátně malovaná na vodní hladině

> prvotřídní a přírodně činěná kůže - jemná, příjemná na dotek, fantasticky voní, přirozeně lehce ztmavne a časem získá jedinečnou patinu