Monogram jako dárek

Představte si, jak dárek od Vás vyvolá skutečnou radost a pocit opravdové výjimečnosti.

Že na takové dárky nemáte štěstí? I já mám poslední dobou problém vymyslet originální dárek pro chlapy v mém životě. Ať pro tatínka, manžela, švagra nebo tchána. Někdy je to vážně dřina. Všechno mají a co potřebují, to si sami koupí. 

Možná se trápíte jako já. Bloumáte po internetu a hledáte. Čtete články jako 50 tipů na originální dárky pro muže a podobné věci. Zkoušíte najít univerzální dárek jako mnoho žen před Vámi. Včetně mě. A to je ten problém. Házíme je všechny do jednoho pytle.

Vzpomeňte si, jak jsme si ve škole poctivě podepisovali sešity, cvičky a někdy i lavice. Nejen, aby jsme si vše poznali, ale aby jsme měli pocit, že nám v tom davu něco skutečně patří. Udělejte to přesně jako tenkrát. 

Objednejte mu poctivou koženou peněženku a PODEPIŠTE mu ji. Respektive mi v závěru objednávky napište do Poznámky pro prodejce jeho monogram.

Uvidíte, že neskončí na dně šuplíku s ponožkami.

 

A jestli se Vám ta představa opravdu líbí, podepište si také vlastní kabelku z pravé kůže. Monogram jako dárek v hodnotě 500 Kč platí samozřejmě i pro Vás.